Darmowe konsultacje dietetyczne w Grudziądzu w ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki” - Projekt zdrowie
Projekt Zdrowie Grudziądz
Umów się na wizytę

Darmowe konsultacje dietetyczne w Grudziądzu w ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki”

Darmowe konsultacje dietetyczne w Grudziądzu w ramach akcji „Bez krytyki zmieniamy nawyki”

Po raz kolejny mieszkańcy Grudziądza i okolic będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych w gabinecie Projekt Zdrowie.
To nie jedyna z niespodzianek, którą przygotowali organizatorzy akcji społeczno – edukacyjnej „Bez krytyki zmieniamy nawyki”. Kampania organizowana przez Polskie Centra Dietetyczne potrwa od 13 września do końca listopada.

„Bez krytyki zmieniamy nawyki ” to ogólnopolska akcja edukacyjno – społeczna, której celem jest zwiększenie świadomości dotyczącej prawidłowych nawyków żywieniowych oraz pomoc osobom z nadwagą i otyłością w dążeniu do lepszego samopoczucia oraz poprawy zdrowia.

W ramach akcji gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Grudziądzu oferuje możliwość odbycia darmowych konsultacji dietetycznych. W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe.

Aby umówić się na bezpłatną konsultację wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 530 914 426 lub pozostawić swoje dane kontaktowe za pomocą formularza na stonie www.grudziadz.projektzdrowie.info

Więcej informacji o akcji można znaleźć pod adresem www.zmieniamynawyki.com 

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy